Autorytety medyczne o TeleEKG

 1. piwowarska.gif

  Prof. dr hab. med. Wiesława Piwowarska

  Moje kilkuletnie doświadczenie z systemem TELE EKG, jako jego konsultanta i założyciela wskazuje jednoznacznie na bardzo dużą przydatność, 24-godzinnego telefonicznego nadzoru kardiologicznego, dla chorych.

 2. kargul.gif

  Prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Kargul

  Na podstawie moich wieloletnich doświadczeń popieram z całym przekonaniem zdalne monitorowanie pracy serca w systemie TELE EKG POLSKA. Pozwala ono na natychmiastowe przesłanie zapisu EKG do konsultanta kardiologa co przyspiesza diagnozę np. świeżego zawału serca lub groźnej arytmii i niejednokrotnie może uratować życie chorego.

 3. raczak.gif

  Prof. dr hab. Grzegorz Raczak

  System TELE EKG POLSKA to nowe, cenne uzupełnienie dostępnych metod diagnostycznych stosowanych u chorych z zaburzeniami rytmu serca. Poza pomocą w weryfikacji kołatań serca oraz w leczeniu napadowych arytmii niewątpliwie zwiększa poczucie bezpieczeństwa Pacjentów. Może być też przydatny w niektórych stanach zagrożenia ich życia.

   

 4. krol.gif

  dr n. med. Jarosław Król

  System TELE EKG POLSKA działa według sprawdzonych, najlepszych światowych standardów. Serdecznie polecam wszystkim Pacjentom z problemami kardiologicznymi.

 5. kutarski.gif

  Prof. dr hab. n. med. Andrzej Kutarski

  Wartość Telemonitoringu Kardiologicznego dla pacjentów jest ogromna ponieważ daje możliwość nieograniczonego i codziennego kontaktu z lekarzem specjalistą. Szczególnie pozwala zdiagnozować arytmię niemożliwą do zdiagnozowania innymi technikami nieinwazyjnymi dzięki nieograniczonemu w czasie okresowi obserwacji.

 6. tracz.gif

  Prof. dr hab. med. Wiesława Tracz

  Uważam, że system TELE EKG jest godny polecenia dla pacjentów z dolegliwościami kardiologicznymi, szczególnie z zaburzeniami rytmu serca.

   

 7. religa.gif

  Prof. dr hab. med. Zbigniew Religa

  To się już u nas dzieje. W nagłej sytuacji pacjent może bezpośrednio połączyć się ze swoim lekarzem. Przekazać mu problem, wynik EKG lub innych badań mailem czy przez telefon. Taki jest właśnie cel telemedycyny.

   

 8. dziatkowiak.gif

  Prof. dr hab. med. Antoni Dziatkowiak

  Czujesz się zagrożony ?! Nie popadaj w panikę !
  Przyłóż "kostkę życia" do słuchawki telefonu i gdziekolwiek się znajdujesz otrzymasz poradę, która uspokoi Twoje serce.