Lekarze specjaliści » Psychiatrzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Magdalena Szrajber-Szymańska

Magdalena Szrajber-Szymańska

Telefon: 530 929 758

Obecna ocena lekarza: 3.05

Liczba głosów: 37

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pracuję na stanowisku lekarza w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie realizuję program specjalizacyjny w zakresie psychiatrii ogólnej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, na Oddziale Klinicznym, kilku Oddziałach Całodobowych Ogólnopsychiatrycznych, zarówno męskich jak i żeńskich, na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym z Pododdziałem Psychogeriatrycznym, a także na Oddziale Leczenia Nerwic oraz Odwykowym od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Umiejętności z zakresu psychiatrii i psychoterapii doskonalę biorąc udział w licznych kursach i konferencjach.

Lokalizacja: ul. Krawiecka 1 50 – 148 Wrocław
Telefon:  530 929 758
Region: dolnośląskie
Dodano: 15-01-2018
Odsłon: 865

Obecna ocena lekarza: 3.05, głosów: 37
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się