Lekarze specjaliści » Psychiatrzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Anna Ryś

Anna Ryś

Telefon: 530 243 252

Obecna ocena lekarza: 2.41

Liczba głosów: 65

Jestem lekarzem, specjalistą psychiatrą.
Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2005 roku pracuję w zawodzie psychiatry.
Posiadam bogate doświadczenie w pracy klinicznej: praca w Szpitalu Psychiatrycznym przy ul. Aleksandrowskiej w Łodzi oraz w poradniach zdrowia psychicznego.
W 2008 uzyska łam tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie psychiatrii, pisząc pracę dotyczącą stężenia interleukin u kobiet z depresją oraz u kobiet z depresją i nowotworem piersi.
Zajmuje się leczeniem osób z zaburzeniami psychicznymi, obecnie jestem w trakcie 4-letniego Szkolenia w Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
W 2011 roku założyłam Poradnię Zdrowia Psychicznego, w której wraz z pracującym zespołem lekarzy, psychologów i terapeutów leczę osoby chore psychicznie w tym osoby leczące się z powodu problemów emocjonalnymi takich jak depresja, żałoba, problemami z pamięcią, otępieniem, zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi,problemami ze snem, uzależnieniem od alkoholu.

Lokalizacja: ul. Grażyny 4C/4D, Łódź
Telefon:  530 243 252
Region: łódzkie
Dodano: 19-01-2018
Odsłon: 1815

Obecna ocena lekarza: 2.41, głosów: 65
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się