Lekarze specjaliści » Okuliści

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Aneta Bryl

Aneta Bryl

Telefon: 508 285 770

Obecna ocena lekarza: 2.64

Liczba głosów: 62

Jestem specjalistą chorób oczu. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu. Główne moje doświadczenie w dziedzinie okulistyki zdobyłam m.in. na Oddziale Okulistycznym Szpitala Wojewódzkiego w Koninie ( w latach 2006-2013 ) oraz w Klinice Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego UM w Poznaniu, a także Poradni Leczenia Zeza w Koninie, pracując w doskonałych zespołach specjalistycznych, zarówno z pacjentami dorosłymi, jak i dziećmi oraz młodzieżą.
Moją pasją są działania skupione wokół głębokiej diagnostyki chorób oczu, tj. OCT przedniego odcinka oka, siatkówki i nerwu wzrokowego oraz diagnozowaniem i opieką nad moimi małymi pacjentami – dziećmi z chorobą zezową. Zajmuję się laseroterapią ( leczenie laserami różnego typu ) u pacjentów : z retinopatią cukrzycową, po operacjach zaćmy – z tzw. zaćmą wtórną, z jaskrą zamkniętego kąta.
Nie tylko gwarantuję Państwu moje oddanie swojej pasji, jaką jest praca okulisty, ale przede wszystkim stale dbam o doskonałość w tym, co robię. Umiejętności, wiedzę i kwalifikacje poszerzam ciągle uczestnicząc w kursach, konferencjach i sympozjach. To najwyższa jakość usług daje Państwu poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że trafili Państwo w odpowiednie ręce. Patrzę uważnie na problemy oczu i znajduję ich przyczyny , poza oczami - w chorobach takich jak: cukrzyca, choroba wieńcowa, nadciśnienie czy choroby zakrzepowo-zatorowe.

Lokalizacja: ul. Armii Krajowej 17, Konin
Telefon:  508 285 770
Region: wielkopolskie
Dodano: 14-03-2018
Odsłon: 883

Obecna ocena lekarza: 2.64, głosów: 62
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się