Lekarze specjaliści » Dermatolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Paweł Pietkiewicz

Paweł Pietkiewicz

Telefon: 12 629 88 00

Obecna ocena lekarza: 3.06

Liczba głosów: 46

Mam przyjemność być w gronie zaledwie kilku polskich specjalistów dermatologów-wenerologów certyfikowanych przez European Board of Dermatology-Venereology (UEMS-EBDV).

Doświadczenie zawodowe zdobywałem jako lekarz i wykładowca uniwersytecki przez lata pracy w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu, gdzie aktywnie współpracowałem z Pracownią Histopatologii i Immunopatologii oraz Pracownią Autoimmunizacyjnych Dermatoz Pęcherzowych. Aktualnie jestem związany z Poradnią Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wielkopolskiego Centrum Onkologii. W obszarze moich szczególnych zainteresowań pozostaje problematyka nowotworów skóry, chorób z autoimmunizacji, chorób tkanki łącznej, reakcji polekowych i chorób skóry związanych z ekspozycją na związki pochodzenia roślinnego.

Lokalizacja: Przemysłowa 46A, Wilda 61-541 Poznań
Telefon:  12 629 88 00
Region: wielkopolskie
Dodano: 06-10-2017
Odsłon: 718

Obecna ocena lekarza: 3.06, głosów: 46
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się