Lekarze specjaliści » Chirurdzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Zbigniew Grabarz

Zbigniew Grabarz

Telefon: 12 202 47 34

Obecna ocena lekarza: 3.34

Liczba głosów: 43

Lek. Zbigniew Grabarz jest doświadczonym lekarzem – posiada ponad 20-letnią praktykę kliniczną. W 1995 roku uzyskał tytuł specjalisty I stopnia z chirurgii ogólnej, a w 1999 roku stał się specjalistą II stopnia w tej dziedzinie. Przez 2 lata pracował na Oddziale Chirurgii Naczyniowej w Rzeszowie, zdobywając wiedzę i umiejętności w zakresie leczenia schorzeń żylnych i tętniczych. Od 1998 roku posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Obecnie pracuje m.in. na Oddziale Chirurgii Ogólnej w Leżajsku.

W trosce o jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów i diagnostyki systematycznie uczestniczy w kursach oraz kongresach krajowych i zagranicznych z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej, a także laseroterapii.

Lokalizacja: Kocmyrzowska 23A 31-765 Kraków
Telefon:  12 202 47 34
Region: małopolskie
Dodano: 02-10-2017
Odsłon: 1747

Obecna ocena lekarza: 3.34, głosów: 43
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się